Бившият треньор на Борусия Дортмунд Юрген Клоп преговаря с ръководството на френския Олимпик Марсииля, гръмна вестник "Екип".
Новината е изненадваща, като се има предвид обещанието на специалиста да си вземе една година почивка, след което да предприеме ново предизвикателството със "заредени батерии".
Макар и да може да си намери клуб с по-голям спортно-технически и икономически потенциал, Клопо останал впечатлен от идеята да работи с още един клуб, който се радва на гореща подкрепа.
Както е известно, феновете на Олимпик са един от най-темпераментните не само във Франция, но и в цяла Европа.
Покрай мачовете между марсилци и Борусия в Шампионската лига германецът е усетил, че атмосферата на стадион "Стад Велодром" може да го зарежда с енергия.
Изданието допълва, че за Клопо от съществено значение е мнението на феновете. Аултрасите на Олимпиак Марсилия посочват именно него като най-желан треньор.
В анкета за "Екип", в която са гласували над 26 000 души, 30% от феновете искат Клоп да поеме тима. За сравнение легендата Зинедин Зидан, който води втория отбор на Реал Мадрид, събира 16%. Карло Анчелоти пък е желан само от 2% от запалянковците.








Токът поскъпва с 3,05%: КЕВР одобри новите цени за 2026-2027 г.
Агресия в "Ботунец": Побой и заплахи към свидетел с цел промяна на показания
По-високи сметки за парно от днес: Средният ръст е 4,54%
От 1 юли: Тол системата започва да следи камионите в изпреварващата лента
Захарова: Украйна трябва да изтегли войските си от Донбас, ако иска уреждане на конфликта
Обвиненият за катастрофата на АМ "Тракия" с три жертви, обжалва задържането си
Демерджиев: Създали сме организации по превенция на летните пожари
Братко, помисли си: Залужни признал, че ще се кандидатира за президент, Зеленски искал да го разубеди
Audi A4 получава нова платформа и физически бутони
Какво представляват аеродинамичните завеси в автомобила
BMW M4 CSL се превърна в суперкола с 922 коня
Опасен пропуск в съвременните коли убива над 400 души годишно
Еди Хърн: Zuffa Boxing няма най-качествения продукт в бокса
Оливър Лангуа-Рос срещу Майлс Симсон: само един продължава напред
IBF нареди: Франк Санчес и Мозес Итаума ще спорят за световната титла
Даниеле Валенте: Победа на SENSHI 32 ще докаже истинската ми стойност
Йога за начинаещи в София: какво да очаквате от първия урок
Биохимията, която стои в основата на заекването при децата
Пътувате в чужбина? Ето защо застраховката за пътуване е вашата невидима здравна мрежа
Съветите на дерматолога: как да предпазим кожата си през летните горещини
Коментари
Напиши коментар21:56 | 10 авг 2015 г.
16:23 | 10 авг 2015 г.
16:07 | 10 авг 2015 г.
15:48 | 10 авг 2015 г.
15:32 | 10 авг 2015 г.
15:28 | 10 авг 2015 г.
Напиши коментар