Отново скандал със залози в Бундеслигата! ГФС одруса 37-годишния нападател на втородивизионния Мюнхен 1860 Ивица Олич с глоба в размер на 20 хил. евро и спря правата му за 2 мача.
Бившият национал на Хърватия е санкциониран, защото през август и септември е залагал на общо 9 мача от Втора бундеслига, въпреки че в Германия е абсолютно забранено играчи да слагат пари на местни мачове.
Самият Олич се оправда нелепо, че са го подвели приятели: "Допуснах голяма грешка. С приятели залагахме на комбинации, като ползвахме моята кредитна карта. Но не е ставало дума за големи пари, играехме за кеф!"








Църковен празник на 25 юни: Забрани, традиции и силата на сутрешната роса
Времето днес, 25 юни: Облаци, краткотрайни валежи и гръмотевици на места
Депутатите решават ще стане ли Асен Меджидиев подуправител на НЗОК
Най-новото творение на Mercedes-Maybach е забележителна суперяхта
Стар Blazer срещу Blazer EV или как се разви безопасността за 30 години
Защо на някои кръгови има светофар
Шеф във Ferrari напусна след дебюта на Luce
Александър Емеляненко отново в болница заради проблеми с гърба
UFC въвежда AI класации с помощта на Meta
Диего Лопес обмисля преминаване в лека категория
България с 10 състезатели на Европейското първенство по сумо в Шотландия
Може ли лъжица зехтин на ден да има значение за мозъка след десетилетия?
Български пробив в борбата с рака на гърдата - смесена реалност влиза в операционната зала
Откриха 641 нови гена, свързани с шизофренията
Днес е Еньовден – празникът на лечебните билки и българските фармацевти
Коментари
Напиши коментар04:31 | 17 яну 2017 г.
18:16 | 13 окт 2016 г.
17:42 | 13 окт 2016 г.
17:30 | 13 окт 2016 г.
Напиши коментар