Застрашеният от изпадане във втора дивизия Дармщадт взе под наем от Шалке крилото Сидни Сам, потвърдиха от германския елитен клуб.
28-годишният Сам има повече от 100 мача с екипите на Хамбургер, Байер Леверкузен и Шалке. В един момент медиите дори го спрягаха за хегемона Байерн Мюнхен.
Атакуващият футболист има и пет мача с екипа на германския национален отбор. През последните месеци Сидни Сам не беше в основния състав на тима от Гелзенкирхен.
"Гледам напред към това ново предизвикателство. Искам да играя в Бундеслигата и това е моята най-голяма цел. Трябва да помогна на Дармщадт да запази мястото си в елита", заяви Сам.
Дармщадт има актив от едва 8 точки на последното 18-о място в Първа Бундеслига.








Сметната палата: С парите за предотвратяване на катастрофи се купуват униформи в МВР
Моряк загина при руски удар по товарен кораб в Черно море
Атанас Пеканов за ПВУ: Глътка въздух за бюджета
Защо мъж загуби живота си на плажа в Китен?
Загиналата жена в Пирин - с много опит и добра екипировка, кучето й насочило спасителите
Пазарът на автомобили на ток попадна в парадокс
Малките сервизи в Европа се вдигат на бунт срещу производителите
Как да предпазим двигателя от прегряване в жегите
Последното Lamborghini с чист V12 вече струва двойно
Джош Хокит разпали нов скандал след победата си на UFC Freedom 250
Улрик Бокеме: Идвам на SENSHI Grand Prix за титлата – никой няма да ме спре!
Кристиан Мбили пред сблъсък с Канело: Тази битка ще промени живота ми
Волкановски е готов за Гейджи: Ще приема битка за втори пояс без колебание
Серотонинов синдром – как се разпознава и овладява опасната лекарствена реакция?
Нова молекула дава революционна надежда в борбата срещу Алцхаймер
CAR-T терапия помага за бъбречна трансплантация при високи нива на антитела
Дентално здраве от детството до зрелостта: Смяната на зъбите – кога е в норма и кога изисква консултация
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар