Българският национал Ивайло Чочев излезе като титуляр за Палермо, за първи път, след като поигра при драматичната победа с 2:1 над Чезена в мач от 7-ия кръг на Серия "А".

Халфът се появи в стартовия състав и остана на терена до 66-ата минута, когато бе заменен.

С този успех Палермо вече има 6 точки и се отлепи от дъното на класирането, като същият точков актив има и Чезена.

Младокът бе поставен вляво по атаката на своя тим и не игра на типичната си позиция.

Дубала откри за Палермо в 33-ата минута, но гостите изравниха чрез Родригес в 61-ата минута. За крайния успех на домакините се разписа Гонзалес в продължението след редовното време.

Гостите доиграха мача с 10 души, тъй като Копола получи втори жълт и червен картон в 79-ата минута.