Звездата на Наполи Марек Хамшик разкри, че мечтае да вдигне титлата на Италия. Словакът вече 10 години играе за неаполитание, а вчера навърши 30-годишен юбилей.
„Не се чувствам стар. Все едно съм на 20 години. Мога да играя на високо ниво още няколко сезона и да показвам същите резултати. Ясно, че е кариерата ми вече няма да е същата, вече ще се спускам надолу, но знам какво мога да дам. Все още искам да взема нещо от футбола – мечтата ми е да спечеля титлата с Наполи.
Можем да го направим и може би този сезон сме готови да се преборим с Ювентус и останалите. Когато се откажа от футбола, искам да съм горд с постигнатото през годините с клубния си отбор и с националния.
Бъдещето ми? Ще видя как вървят нещата в Наполи и дали няма да е по-добре да се завърна вкъщи. Един футболист трябва да се откаже, когато усети, че вече не е същият. Смятам, че максималната възраст за футбол е 35-36 години.
Доволен съм от постигнатото дотук в кариерата си и знам, че имам още няколко години пред себе си. Желая всичко най-добро на мен и семейството ми, да сме здрави и да постигна още успехи във футбола“, каза Хамшик.







Умни колела навлизат в автомобилната индустрия
Над 40 задържани на протеста в София: Агитки и локали - МВР гледа видеоматериали
Защо носът ни се запушва или тече в студеното време
Ескалация след протеста: Маскирани стигнаха сградата на ДПС-НН
Датската разузнавателна агенция разглежда САЩ като потенциален проблем за сигурността
Мадона разгорещи страстите по къса рокля
Движението по софийския булевард "Васил Левски" е възстановено
Проф. Михаил Константинов: Считайте властта за свалена
Мъж паркира Ferrari на балкона си, за да разбере, че Виена не е Дубай
С кого ще се конкурира новата суперкола на Toyota
Основните прилики между класическото Renault 5 и новото ЕV
Блокче глина може да направи чудеса при почистване на автомобила
Клариса Шийлдс се завръща за реванш с Франшон Круз-Дезурн на 22 февруари
Каролайн Дюбоа подписа с MVP и се завръща на ринга на 19 декември
UFC on ESPN 73 подсилва бойната карта с Кинг Грийн срещу Ланс Гибсън-младши
Кубрат Пулев: Мурат Гасиев е голям шампион, но в петък ще покажа, че аз съм по-добър
Нарушения на дишането по време на сън
Спорно предложение: Центърът за контрол на заболяванията в САЩ препоръчва преразглеждане на първата доза хепатит B при новородени
Селективен мутизъм: Как да се справим с мълчанието на детето
Основният рисков фактор за подагра всъщност е генетичен
Коментари
Напиши коментар17:03 | 28 юли 2017 г.
15:38 | 28 юли 2017 г.
Напиши коментар