Хосе Кайехон заяви, че може да бъде преместен и в центъра на атаката, ако се наложи. Аркадиуш Милик пак получи тежка контузия и така единственият вариант за центъра на нападението е Дрис Мертенс.
Белгиецът обаче трябва да получава почивка, а с тези функции могат да се заемат Адам Унас и младока Леандриньо. Кайехон обаче също пожела да помогне.
„Ако треньорът ме помоли да бъда централен нападател, ще го направя. Дори бек бих играл. Ще направя всичко за Наполи. След контузията на Милик излязохме хванати за ръце и си помагахме като отбор. Със сигурност ще трябва да взема някои съвети от Мертенс за това какво да правя на върха на атаката“, каза Кайехон.
Само преди година при подобна ситуация Мертенс бе преместен от лявото крило на върха на атаката и направи невероятен сезон. Вчера и тримата от нападението на Наполи – Кайехон, Мертенс и Инсинье се разписаха срещу Фейенорд.








Катастрофата на "Тракия": Шофьорът е с 20 нарушения и старо ПТП на същото място
Опаковките са сред основните замърсители и могат да бъдат опасни за здравето
МВнР: Няма пострадали българи при земетресенията във Венецуела
Седемнадесетгодишен младеж загина след сбиване в Атина
Бюджетът е пълна катастрофа, нужни са болезнени реформи
Ана Моура се завръща в България след 11 години
Винетките поскъпват с 30 % от 1 август
Масов агрегат поставя под въпрос надеждността на Toyota
BYD променя стратегията си – отказа се от завод в Турция
Японски марки признаха за лошо качество на американските си коли
Еди Хърн: Не искам мир с Дейна Уайт – харесва ми тази война
Треньорът на Илия Топурия: Може да се завърне в октагона още през декември
Майлс Симсон срещу Оливър Лангуа-Рос на SENSHI 32
Ветеран в UFC защити Порие: Защо да не се напие в Деня на бащата?!
Вкусните и евтини храни, които всички имаме вкъщи – знаем ли с какво са полезни?
Рефлексотерапия – има ли реален ефект?
Защо бебетата хълцат в утробата?
Защо при ин витро понякога се получават малко яйцеклетки въпреки нормален яйчников резерв?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар