Дрис Мертенс призна, че е ядосан след загубата с 1:2 от Манчестър Сити. Наполи изигра слаби първи 25 минути, след което влезе в ритъм.
„Не знам какво стана в началото, просто не играхме това, което можем. След това показахме нашата форма и доказахме, че можем да играем футбол. Има и гняв, защото изпуснах дузпа. Знам, че мога много повече“, каза Мертенс.
През второто полувреме Наполи получи нова дузпа, която бе реализирана от 20-годишния Амаду Диавара. „Диавара беше уверен в този момент и оставих изпълнението на него. Трябва да продължим да се борим, защото борбата в групата ще е тежка. Сега обаче мислим само за мача с Интер в събота“, каза още Мертенс.








Прогноза за следващите 10 дни: От 37-градусови горещини до летни бури и градушки
Русинова: Убихме две деца и възрастен за по-малко от час заради безхаберие
Жена на 59 г. се представя за адвокат в Кюстендил, полицията влезе в офиса
Христо Гаджев положи клетва като депутат на мястото на Делян Добрев
Важното остава настрани - да се проследят парите по случая "Невзоров"
Toyota и Nissan признаха за по-лошо качество на американските си коли
Най-добрите употребявани коли за по-малко от средна заплата
Тази функция охлажда интериора и в най-големите жеги
Най-ексцентричната Honda се завръща
Ветеран в UFC защити Порие: Защо да не се напие в Деня на бащата?!
Конър Макгрегър: Смазах Холоуей преди, ще го смажа и сега
Оливър Лангуа-Рос: Никой на SENSHI 32 Grand Prix не може да издържи на моите ритници
Появи се видео от ареста на Дъстин Порие на летището в Атланта
Защо бебетата хълцат в утробата?
Защо при ин витро понякога се получават малко яйцеклетки въпреки нормален яйчников резерв?
Комитетът за оценка на риска и лекарствена безопасност към ЕМА разгледа валпроат, ваксината срещу чикунгуня и лекарство за редки васкулити
Какви са възможните терапии при витилиго?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар