Реал Сосиедад поднесе неприятна изненада на феновете си, след като не успя да се класира за групите на Лига Европа.

Тимът от Сан Себастиан бе победил с 1:0 руският ФК Краснодар в първия мач, но сега отстъпи с 0:3 в реванша и по този начин отпадна от надпреварата.

Гол в мача не бе паднал до 70-ата минута, когато съдията отсъди дузпа за домакините, която според вестник „Марка” е била спорна.

Бившият играч на Левски Жоазиньо не прояви милост и реализира от бялата точка, за да даде преднина на своя състав. В края испанците просто се сринаха.

В 87-ата минута защитата на Сосиедад не успя да изчисти добре една топка и Перейра успя да преодолее Субикарай за втори път. Гостите тръгнаха напред, но в 90-ата минута бяха наказани отново. Краснодар направи контра, при която трима играчи излязоха срещу вратаря и Ари реализира.

Малко след това изнервен от развоя на събитията Бдегара влезе грубо в краката на автора на третото попадение за руския тим и бе изгонен, но това не помрачи радостта на победителите.