"Достигането до финала в Шампионската лига е най-големият момент в кариерата ми досега и вече нямам търпение да изляза на тази голяма футболна сцена в събота", каза 23-годишният Марко Ройс, цитиран от сайта Goal.com.
"Моят първи сезон в Борусия Дортмунд и участието ни в Шампионската лига бяха толкова вълнуващи и да играя на Уембли е наистина абсолютен връх за мен", продължи своя коментар един от най-големите германски таланти.
"Моите нови бутонки са донякъде с цветовете на Борусия Дортмунд. Считам го за добър знак и се надявам, че футболните ми обувки ще ми помогнат да се представя добре в Лондон, за да завършим феноменалния ни сезон по велик начин", каза още острието на "жълто-черните".
Марко Ройс взе участие във всичките 12 срещи на Борусия Дортмунд в Шампионската лига този сезон, вкарвайки четири попадения на сметката си. Той със сигурност ще бъде титуляр във формацията на треньора на Дортмунд Юрген Клоп в събота.
В същото време стана ясно, че за първи път от близо 3 седмици Марио Гьотце тренира заедно със своите съотборници. Така Борусия ще може да разчита на дребосъка в сблъсъка с бъдещия му отбор Байерн.


Цените на тока, водата и парното - КЕВР обсъжда поскъпването им от 1 юли
Рецепта за италиански омлет на фурна
Главният прокурор на МНС е отстранен от длъжност заради сексуално посегателство
МВР: Двама души са загинали в катастрофи за денонощието
ЕК връща на дневен ред отпадането на сезонната смяна на часа
Унгарските депутати си намалиха заплатите с 40%, ще вземат 3690 евро
Subaru пуска три нови модела с ръчни скорости
Тези малки сензори могат да оставят колата ви на пътя
Край на една ера: Fiat Tipo излиза от производство
Volkswagen вдига цените заради новия екостандарт Euro 7
UFC Freedom 250: Бойна карта
Дейвид Бенавидес е готов за сблъсък с Артур Бетербиев
Дмитрий Бивол е готов за следващото голямо предизвикателство
Джо Роган призова UFC да премахне бонусите за победа
Д-р Атанас Георгиев: Не чакайте да се почувствате зле, за да отидете на лекар
Лихен склерозус при мъжете – кога се стига до фимоза и стеснение на уретрата?
Кои храни можем да спасим и кои трябва да изхвърлим?
Доц. д-р Владимир Наков: Има стремеж на интегриране на психичното здраве в цялостното здравеопазване
Коментари
Напиши коментар09:25 | 22 окт 2013 г.
11:43 | 22 май 2013 г.
09:24 | 22 май 2013 г.
01:52 | 22 май 2013 г.
20:27 | 21 май 2013 г.
19:38 | 21 май 2013 г.
18:40 | 21 май 2013 г.
18:29 | 21 май 2013 г.
18:24 | 21 май 2013 г.
17:42 | 21 май 2013 г.
Напиши коментар