Бразилия успя да постигне победа с 2:1 над Чили в контролна среща, която се игра на стадион "Роджърс Сентер" в Торонто, Канада.

"Селесао" демонстрира добър футбол и спря устрема на своя противник, който в последно време демонстрира отлична форма.

Още в 14-ата минута "Селесао" стигна до попадение и откри резултата в своя полза.

Бранител на чилийците направи груба грешка и подари топката на Оскар, след което халфът на Челси изведе Хълк на добра позиция и последният с хубав удар прати кълбото покрай плонжа на противниковия страж.

Чили от своя страна изравни резултата след гол в 71-ата минута. Жан Босежур свали една топка за Едуардо Варгас с глава и той с хубав удар по земята реализира за равенството.

Все пак до края на мача Бразилия постигна своето и вкара победно попадение.

Робиньо реализира в 79-ата минута и донесе победата на своята родина. Той засече с глава центриране на Майкон и вкара за крайния успех.

Това е шеста поредна победа за Бразилия, докато серията от 10 мача без загуба на чилийците бе прекъсната.

БРАЗИЛИЯ - ЧИЛИ 2:1