ПСЖ постигна разгромна победа с 5:0 над последния в Лига 1 Сошо в мач от 17-ия кръг на френския шампионат, който се игра на "Парк де Пренс".

Тиаго Силва откри резултата в 14-ата минута. Той бе намерен от Ибрахимович с превъзходно подаване на далечната греда и просто отклони топката в мрежата.

В 47-ата минута Езекиел Лавеци удвои. В ситуацията трима футболисти на домакините излязоха сами срещу вратаря, а Тиаго Мота пусна топката към своя съотборник, който вкара в опразнената врата.

Единсoн Кавани също се разписа в 62-ата минута. Той бе намерен по прекрасен начин от Ибрахимович сам срещу вратаря и вкара без проблем.

Ибра записа името си сред голмайсторите в 87-ата минута след превъзходен гол от фаул.

В 91-ата минута шведът бе намерен от Кавани в наказателното поле и вкара на празна врата.