ПСЖ успя да обърне като гост слабака Аячо и да постигне победа с 2:1 в среща от 20-ия кръг на френската Лига 1.

С успеха си парижани събраха в актива си 47 точки и така тимът увеличи преднината си пред втория в класирането Монако на 5 точки, след като снощи "Монегаските" взеха само точка при визитата си на Монпелие.

Корсиканци изненадващо откриха резултата с попадение на Едуардо в 6-ата минута, който се възползва по чудесен начин от извеждащо подаване на Андре и реализира.

В 41-ата минута обаче Лавеци изравни. Той бе намерен от Ибрахимович и от близка дистанция не сгреши.

Успехът на гостите бе оформен от Матуиди в 74-ата минута. Френският национал също получи асистенция от шведската звезда на отбора, който му даде чудесен извеждащ пас, и вкара победния гол.