Олимпик Марсилия се върна на върха във Франция, след като постигна победа с 3:1 над Бордо на своя стад "Велодром" в среща от 14-ия кръг на Лига 1.

След тази среща отборът отново оглави първото място с актив от 31 точки, докато вторият в класирането ПСЖ е само на точка от лидерската позиция в класирането.

Томас Туре откри резултата доста изненадващо за гостите от Бордо в 55-ата минута, след като бе изведен сам срещу вратаря и не сгреши.

Домакините обаче стигнаха до пълен обрат в срещата.

Само пет минути след това Марио Лемина засече прекрасно центриране на Дмитрий Пайе и реализира за 1:1, а в 85-ата минута Жиняк засече с глава топката след корнер и направи обрата пълен.

Мишу Бачуай оформи крайния резултат в последните секунди и така Марсилия стигна до успех с 3:1.