Световният вицешампион Аржентина разгроми Боливия със 7:0 в контролна среща пред 22126 зрители в Хюстън (САЩ).

Голямата звезда на световния футбол Лионел Меси влезе като резерва в 65-ата минута и по-малко от 60 секунди по-късно се разписа с глава отблизо.

Четвърт час преди края Меси отново вкара и записа деветия си мач с националната фланелка с два или повече гола.

Езекиел Лавеци и Серхио Агуеро също реализираха по два пъти, а резервата Анхел Кореа оформи разгрома седем минути преди края.

Така Боливийците допуснаха тежка загуба при дебюта на новия си селекционер Хулио Сесар Балдивиесо.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/zYdYcUph9ec" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>