Бразилия постигна убедителна победа с 4:1 над САЩ в контролна среща, която се игра във Фоксбъро, Мазачузътс на "Жилет Стейдиъм".

"Кариоките" демонстрираха атрактивен и атакуващ футбол и заслужено се добраха до убедителния успех в срещата, а янките така и не успяха да им се противопоставят.

Мачът бе от приятелския турнир "Амистазо Интернешънъл".

Гостите от Бразилия стигнаха до попадение още в 10-ата минута чрез Хълк, след като Марсело центрира в наказателното поле, а топката се отби от напречната греда.

След това тя достигна до краката на звездата на Зенит и Хълк от близка дистанция не сгреши.

Неймар удвои аванса на своите след гол от дузпа в 51-ата минута и така на практика интригата вече бе тотално убита.

Рафиня направи резултата класически в 64-ата минута, след като бе изведен в наказателното поле, успя да се справи с футболиста до себе си, и мушна топката между краката на противниковия страж.

Разгромът стана пълен за янките в 67-ата минута, когато Неймар реализира втория си гол.

Той се подигра с трима противникови бранители и от няколко метра прати топката в мрежата на клетите домакини, които все пак намериха сили да стигнат до почетен гол чрез Уилямс в 91-ата минута. Той вкара с удар от 30 метра.

САЩ - БРАЗИЛИЯ 1:4