Шампионът на Франция ПСЖ размаза с 4:0 гостуващия Рен в среща от 36-ия кръг на френската Лига 1.

Така отборът подобри собствения си рекорд за най-много победи в рамките на една кампания.

Това бе успех номер 28 за отбора на Лоран Блан - с един повече от сезон 2013/2014.

Златан Ибрахимович пък отново бе във вихъра си, след като този път се разписа два пъти.

Резултатът в мача обаче откри левият бек Максуел в 50-ата минута, след като бе намерен добре от Кавани и се справи с двама противникови бранители, а след това с мощен удар прати топката под гредата.

Четири минути след това Ди Мария центрира, а Ибрахимович успя да засече кълбото с крак във вратата. В 78-ата минута той вкара втори гол след много силен удар.

Крайният резултат оформи Кавани в добавеното време.