Сърбия врътна домакинско реми 1:1 срещу Уелс в световна квалификация за класиране на Мондиала в Русия.

Срещата се състоя на стадион "Райко Митич" в Белград, а домакините стигнаха до успеха след късен изравнителен гол.

За "драконите" от игра отсъстваше голямата звезда на отбора Гарет Бейл и определено неговата липса на терена повлия негативно на неговия тим като цяло.

В 35-ата минута Рамзи даде аванс на гостите в резултата, след като бе точен от дузпа.

Все пак "орлите" стигнаха до изравнителен гол, който бе реализиран от Митрович в 74-ата минута.

Прийович бе намерен сам срещу вратаря, но се засуети и в крайна сметка намери намиращия се до него свой съотборник, който от близка дистанция не сгреши.

След този мач сърбите са лидери с актив от 12 точки, докато уелсците са на 3-ото място в класирането с 8 пункта и са в серия от 5 поредни ремита.

Сърбия - Уелс 1:1
0:1 Рамзи 35 дузпа
1:1 Митрович 73

Сърбия: Стойкович, Иванович, Коларов, Рукавина, Вукович, Настасич, Матич, Тадич, Миливоевич (63 - Гудел), Костич (67 - Прийович), Митрович

Уелс: Хенеси, Гънтър, Уилямс, Честър, Ричърдс, Дейвис, Едуардс (73 - Хюс), Ледли, Алън, Рамзи, Воукс (86 - Лоурънс)

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/8VLZoQoEKPY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>