Бостън спечели с 4:2 у дома срещу Ню Джърси в мач от редовния сезон в Националната хокейна лига на САЩ и Канада. Сет Грифит и Райли Смит се разписаха в рамките на 80 секунди във втория период за петата поредна победа в полза на домакините.

Травис Заяц и Яромир Ягър бяха точни за Девилс, а след попаденията на Карл Содерберг и Патрис Бержерон резултатът беше 2:2. Бержерон се отличи и с две асистенции. Вратарят на Бостън - Тука Раск, направи 26 спасявания.

Травис Заяц подаде завършващото подаване за гола на Ягър, който е под номер 708 за него в Лигата. В друга среща Каролина надигра с 4:1 като домакин състава на Калгари.

Джеф Скинър реализира своето стотно попадение в НХЛ. Дейвид Джоунс даде аванс за гостите в първия период, но Зак Бойчук изравни няколко минути по-късно.

Джъстин Фолк и Джеф Скинър дадоха солиден аванс за домакините във втората третина, а Тим Глийсън оформи успеха с 4:1 в последната част след асистенция на Скинър.

Той е четвъртият най-млад играч в историята на Каролина, достигнал границата от 100 попадения за отбора.