Босът на "розанерите" допълни, че слаб интерес към защитника има и от един немски и един английски отбор. Във връзка с възможността южноамериканецът да премине в Милан пък, Дзампарини направи любопитно изказване.
"Когато разберат, че цената на Силвестре е висока, хората от Милан веднага ще се откажат да го купуват. Политиката на този клуб е да привлича играчи с изтекъл с договор", коментира президентът на сицилианците, цитиран от Football-Italia.net.
Дзампарини изясни и как стои въпросът с евентуален трансфер на Федерико Балдзарети. Италианският национал е желан от редица тимове, но босът на Палермо каза, че Балдзарети почти сигурно ще остане на "Ренцо Барбера" и през следващия сезон.
"Той пожела да остане при нас, така че ще подновя договора му за още три години. Балдзарети ще напусне Палермо само при оферта от Пари Сен Жермен", категоричен беше ексцентричният президент.

МОСВ започна спешна проверка на морските води заради блокирания танкер Kairos
Доставиха храна на екипажа на танкера Kairos край Ахтопол
Берое и Септември завършиха 0:0
Мъж е в тежко състояние след катастрофа на пътя София-Варна
Делян Добрев: Предишният вариант не беше бюджетът на ГЕРБ
Ландо Норис е новият шампион във Формула 1
Кризата във VW зачеркна два основни модела
Десетте ветерана на европейските пазари
Кои китайски марки ще изчезнат от Eвропа?
Робелис Деспейн нокаутира Сам Алви и спечели титлата в тежка категория на Karate Combat
Дейна Уайт остава начело на UFC поне още пет години
Едуард Алексанян прегази Мариус Мунтеану и направи успешен дебют при най-тежките на SENSHI 29
SENSHI 29: Зрелищни нокаути, драматични обрати и силни български победи във Варна
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар