Интер и Сент Етиен завършиха при реми 0:0 в среща от Група "F" на Лига Европа, която се игра на "Джузепе Меаца", Така италианците в трети пореден мач нямат допуснат гол в турнира, като след този сблъсък продължават да са лидери със 7 точки, докато французите събраха три пункта след третото си в реми в турнира.

Мачът започна с удар на Гуарин още във 2-ата минута от 25 метра, който обаче бе доста неточен и топката отиде право в трибуните.

Домакините владееха повече топката в първите минути, като в 11-ата Икарди се опита да си изпроси дузпа, след като се строполи в наказателното поле на французите, но контактът между него и Сал бе минимален и съдията си замълча.

Само две минути след това Икарди получи доста добър шанс да реализира попадение. Той бе намерен в наказателното поле и отправи удар с десния крак, но в ситуацията малко избърза. В крайна сметка топката прелетя покрай близката греда.

В минутите до края на полувремето чистите ситуации липсваха, но в самия край на частта гостите бяха на косъм от гола след прекрасен удар на Табано от фаул при който Карисо със сетни сили изби топката в корнер.

След почивката опасните ситуации също бяха рядкост, като в 63-ата минута домакините пропуснаха прекрасен шанс да открият резултата.

Кузманович насочи топката към далечната греда от наказателното поле, но Руфие по страхотен начин спаси вратата си от чист гол, а до края нямаше попадения.

ИНТЕР - СЕНТ ЕТИЕН 0:0

ИНТЕР: Карисо, Видич, Андреоли, Додо, Жуан, Мбайе, Кузманович (85 - Кърхин), М'Вила (55 - Ернанес), Гуарин (70 - Паласио), Ковачич, Икарди

СЕНТ ЕТИЕН: Руфие, Перин, Сал, Теофил-Кетърин, Погба (78 - Байсе), Клемен, Табано, Лемойн, Хамума, Диоманде, Ван Волфсвинкел (65 - Моне-Паке)