Реал Мадрид съсипа Интер и стигна до безпроблемна победа с 3:0 в приятелска среща от турнира Интернешънъл Чемпиънс Къп.

Мачът се проведе в китайския град Гуанджоу, а момчетата на Рафаел Бенитес демонстрираха голямата си класа срещу тима на Роберто Манчини.

Дори и голямата жега на китайска земя не попречи на "Белия балет" да покаже силна игра и да стигне заслужено до убедителната победа в срещата.

Попаденията за испанския колос бяха дело на Хесе, Варан и Хамес в 29-ата, 56-ата и 89-ата минути на срещата.

По-интересно бе, че Интер започна мача по-силно и се втурна в атака още от първата минута, като малко след началото на срещата пред Икарди се откри чудесна възможност да вкара, но не успя да стреля с глава от няколко метра макар да бе на много добра позиция.

В 11-ата минута Роналдо отправи много опасен удар, който не намери очертанията на вратата, а в следващите 3-4 минути отново португалецът стреля при това на два пъти, но отново нямаше късмет да вкара.

В 23-ата минута Ханданович показа страхотен рефлекс и направи двойно спасяване - първо парира удар на Иско от 20 метра, а след това такъв на Хесе от близка дистанция.

Шест минути след това все пак Хесе откри резултата, след като успя да финтира Мурийо в наказателното поле и от няколко метра реализира първото попадение в мача.

В 39-ата минута "Белия балет" направи перфектна контраатака и топката достигна до Роналдо, който обаче прати топката право в ръцете на вратаря.

В самия край на първото полувреме Навас се намеси отлично след удар на Ернанес от фаул.

След почивката Реал започна доста добре и в първите минути Черишев и Васкес пропуснаха добри голови положения.

В 56-ата минута пък Варан успя от наказателното поле с крак да насочи топката във вратата, а четири минути след това удар на Черишев премина покрай гредата.

В следващите минути играта се успокои, но в 86-ата минута Хамес бе на косъм от гола след прекрасен удар от фаул, но Ханданович показа класа.

Три минути след това колумбиецът се разписа след перфектен фалцов удар от 25 метра и така оформи крайния резултат.

ИНТЕР - РЕАЛ МАДРИД 0:3