Най-добрият български тенисист Григор Димитров успя да си направи снимка за спомен с легендата на бокса Майк Тайсън.
Гаджето на Никол Шерцингер побърза да се похвали след събитието и пусна снимката в личния си профил в социалната мрежа Инстаграм.
"С Железния Майк", изфука се Димитров, а фотосът събра хиляди харесвания.
Както е известно, хасковлията провежда подготовката си за новия сезон в Монте Карло, но от идната седмица ще лети за Маями, където да продължи със заниманията.








Почина Алън Грийнспан - дългогодишният архитект на американската икономика
Иран и Азербайджан застрашават позицията на българското розово масло на световния пазар
Трагедията във Филипините: Задържани са двама ученици на възраст 14 и 15 години
В кадър: Фестът в парк "Бедечка" събра близо 15 000 души
Времето утре: Слънчево, на места ще превали следобед
Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, да задържим младите кадри с реални решения
Imperia Bet събира топ събитията в спорта на едно място
Бензиностанция дава награда залавяне на крадец на гориво
Защо Bugatti Tourbillon използва самолетни гуми
Новата стратегия на Porsche: По-малко продажби, повече печалби
Дилъри връщат пари, ако пробегът на електромобил е по-малък от обявения
Кикбокс сензацията Жулиен Риков е устремен към нова победа на SENSHI 32
Енчо Керязов награди европейската вицешампионка по карате Теодора Цанева
Седем медала за българските таекуондисти на Европейското клубно първенство
Тайсън Фюри загатна за възможен сблъсък с Агит Кабайел
ВМА модернизира ключово звено за лечение на най-тежките пациенти
Министър Ивкова: Ако искаме стабилно здравеопазване, трябва да задържим младите кадри с реални решения
Какво разкрива фоликуларната течност за качеството на яйцеклетката?
5 често задавани въпроса към кардиолога
Коментари
Напиши коментар10:24 | 12 дек 2016 г.
08:05 | 12 дек 2016 г.
Напиши коментар