Треньорът на Ювентус Джиджи Делнери заяви, че е разочарован от загубата от Парма в първия мач след зимната ваканция в Серия "А". "Бианконерите" загубиха у дома с 1:4 пред собствена публика.

"Изгонването на Мело повлия на начина на игра. Много съм разочарован. Искахме да започнем годината с победа, но футболистите на Парма заслужено си тръгнаха с трите точки", джентълменски каза наставникът след мача.

"Сега трябва да отидем до Неапол и да се опитаме да променим тази неприятна ситуация".

"Не оправдавам постъпката на Мело, но мисля, че през първото полувреме стояхме много по-добре от гостите. Контузията на Куалярела? Не знам, изглеждаше много сериозно. Коляното му не е добре и ще чакаме заключението на медиците".

"Надявам се да излезе по-лека контузия, защото за нас Фабио е много важен играч".

Изгонването повлия върху играта, но Делнери не иска да си търси оправдания. Треньорът заяви, че не е доволен от отношението на отбора.

"Нашите функции нямаха нужния интензитет. Трябва да направим сериозен разбор защо показахме толкова ниско техническо качество, равносилно на средняшки отбор".