Футболистът на новия шампион на Италия Ювентус Паоло Де Челие отпразнува по доста интересен начин спечелената преди няколко дни титла в Серия "А".

25-годишният бранител нарисува предницата на своя джип с цветовете на националния флаг на родината си и три големи звезди.

Трите звезди са свързани с 30-те титли, които Ювентус е спечелил. Както е добре известно, по официални данни "бианконерите" имат 28 титли на страната си, но всички любители на най-успешния италианския клуб смятат и двете корони в Калчото от 2005 и 2006 година. Юношата на "старата госпожа" също не прави изключение.

С обрисувания си мощен джип Де Челие привлече вниманието на медиите на Ботуша, като снимките на возилото му бързо се появиха във всички спортни сайтове в Италия и Европа.