Треньорът на Ювентус Антонио Конте, заяви, че няма извинение за загубените точки при гостуването във Верона. Шампионите изиграха силно първо полувреме и поведоха с 2:0, но допуснаха изравняване в 94-ата мин.

"Случилото се е необяснимо. Това е студен душ, който трябва да ни научи на повече скромност", заяви специалистът пред "Скай Спорт Италия". "Продължавам да повтарям, че мачът продължава 95 минути. Не е достатъчно да водиш с два гола на почивката. Няма смисъл да контролираш събитията едно полувреме, само за да изпуснеш  победата. Няма извинение да те накажат два пъти от статични положения.

Трудно е да се преборим с липсата на концентрация. Трябва да внимаваме повече, иначе ще пропилеем всичко, което сме постигнали досега. Жалко е, че загубихме точки, защото Верона не създаде много положения. Съперникът обаче заслужава комплименти, заради решимостта, която показа. Независимо от резултата на Рома, днес ние пропиляхме една добра възможност."