Италианският шампион Ювентус и Пол Погба постигнали интересно споразумение през миналото лято. Това разкри агентът на френската звезда Мино Райола.
По думите му, двете страни са се разбрали халфът да бъде продаден, след като "старата госпожа" спечели Шампионска лига. Погба обаче напусна торинци през изминалия трансферен прозорец в посока Манчестър Юнайтед за рекордните 105 милиона евро.
"Пол можеше да си тръгне и преди година, когато Жозе Моуриньо го искаше в Челси. Но имахме споразумение Юве да спечели Шампионска лига, след което да напусне. Мисля, че президентът на Наполи Аурелио Де Лаурентис трябва да даде голям подарък на Пол, защото Ювентус никога не би плати 90 млн. евро за Гонсало Игуаин без парите от Погба", каза Райола.
Думите му напълно противоречат с изказванията на генералния директор на "бианконерите" Бепе Марота, който няколко пъти подчерта, че трансферите на халфа и Ел Пипита нямат нищо общо помежду си.








Дневен хороскоп: Спокойствие за едни, предизвикателства за други
От юли: Ваксината срещу варицела става задължителна
Бензиново завръщане: Най-интересните бъдещи коли с ДВГ - II част
Този мотоциклет вдига 100 км/ч за 0,4 секунди
Citroën сваля цената на Ami срещу отлични оценки
Шефове в BMW искат да направят наследник на M1
Боб Аръм атакува Дейна Уайт: Той е рак за бокса
Израел Адесаня не мисли за отказване: Това не е краят на историята ми
Том Аспинал поднови тренировки, преговаря с UFC за реванш със Сирил Ган
Силва е убеден: Аз съм следващият за титлата в категория перо
Не взимайте решения в жегата, ще сгрешите!
Младите ги е страх да пораснат, все повече
Знаете ли това за човешкия мозък?
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Коментари
Напиши коментар19:38 | 30 сеп 2016 г.
19:31 | 30 сеп 2016 г.
19:02 | 30 сеп 2016 г.
18:30 | 30 сеп 2016 г.
17:56 | 30 сеп 2016 г.
16:45 | 30 сеп 2016 г.
16:37 | 30 сеп 2016 г.
13:31 | 30 сеп 2016 г.
10:59 | 30 сеп 2016 г.
10:49 | 30 сеп 2016 г.
Напиши коментар