Ювентус победи Пари Сен Жермен с 3:2 в мач от приятелския турнир International Champions Cup, който се игра на стадион "Хард Рок Стейдиъм" в Маями.

"Старата госпожа" откри резултата чрез Гонсало Игуаин в 45-ата минута. Голмайсторът на Юве получи подаване от Пауло Дибала, след като игра за двойно и не остави шансове на Ареола.

Малко след почивката ПСЖ изравни, когато Гонсало Гуедес се възползва от паса на Анхел Ди Мария и се разписа на празна врата, но в средата на второто полувреме опитният Клаудио Маркизио вкара след асистенция на младока Мойс Кийн и мощен удар с левачката от границата на наказателното поле.

Десетина минути преди края на редовното време ПСЖ изравни за втори път - Курзава намери Хавиер Пасторе и последният бе безпощаден с глава.

Парижани се вдигнаха в търсене на пълен обрат, но вместо това получиха трети гол, дело отново на Маркизио. Този път халфът вкара от бялата точка, реализирайки отсъдената за нарушение на Кимпембе срещу Кийн дузпа.