Легендарният нападател на Левски Наско Сираков призна, че би искал да се върне на "Герена", но като спортен директор, а като футболист. Бившият шеф на "сините" и националния отбор, в последните години е обект на сериозни критики и сега повече от рядко се появява на някогашния си втори дом.

"Нямам желание да се връщам на работа в клуба. Левски ми липсва дотолкова, че не мога да се върна на терена и да играя за този голям отбор. Следя представянето на "сините", но само по телевизията. Не ходя на "Герена", тъй като там има чувствителни души и може да им минават някакви мисли през главата. Ще ви кажа и нещо друго - когато говоря за Левски или за националния отбор, предизвиквам много нерви и дискусии. Затова трябва много внимателно да си подбирам думите", заяви Сираков в "Шоуто на Слави".
 
"Тази година Левски случи с чужденците. Погледнато реално, те са най-добрите им футболисти и правят разликата в България. Чудя се защо обаче легионерите не са успели да си намерят примерно отбори в Холандия. Това ме навява на някакви мисли", добави легендата.