Бразилският полузащитник Фелипе едва ли ще остане в Левски, съобщи Гонг.

Преминалият през Португеза халф не взе участие в двустранната игра, която Ясен Петров проведе.

Докато останалите футболисти се хвърлиха в здрава битка, Фелипе бе използван да центрира топки към вратарите, които се подготвяха под ръководството на Георги Шейтанов.


Този факт показва, че бразилецът едва ли е успял да впечатли много треньорския щаб на „сините”.


Фелипе вече проведе три занимания с Левски, но едва ли ще продължи кариерата си на стадион „Георги Аспарухов”.