Левски победи с 1:0 Калиакра в контролна среща играна в Каварна и продължила 70 минути.

Проверката се игра вместо официалната среща между двата отбора, която пропадна поради липса на линейка и медицински лист от страна на домакините.

Така Левски спечели със служебното 3:0 шампионатния двубой и с 1:0 контролата с гол на Исмаил Иса.

Приятелската среща започна със страхотно положение за Калиакра. В 7-ата минута Филипов бе изведен сам срещу Пламен Илиев, младият вратар на Левски обаче показа отличен рефлекс и изби топката.

Отговорът на "сините" бе далечен шут на Веселин минев, но в аут. В средата на първото полувреме неприятна контузия от състава на Левски получи Даниел Димов и тъй като нямаше линейка на стадиона той бе качен на кола на "СОТ" и откаран на преглед в местната болница.

Второто полувреме започна с положение за Левски. Гаджев проби отдясно и центрира в наказателното поле на домакините, където Кривия стреля, но Цветан Димитров улови топката.

Малко по-късно Христо Йовов центрира от ъглов удар, Сержиньо Грийн продължи към Исмаил Иса, който с глава вкара за 0:1. До края на контролата не се случи нищо интересно и Левски взе срещата.

КАЛИАКРА - ЛЕВСКИ 0:1