Най-новото попълнение на Левски - Тодор Христов, призна за една от причините, поради която е предпочел да премине на "Герена", а не на "Армията".

Бившият играч на Берое сподели, че при "сините" е намерил нужното уважение, докато при ЦСКА такова нещо не е имало. Христов също така похвали мениджъра на Левски Георги Иванов, като отсече, че той е едно от най-големите имена на българския футбол и има какво да учи от него.


"Много се радвам, че съм в Левски, доволен съм от условията, които ми предложиха. Дано оправдая доверието, което ми възлагат. Мога да кажа само хубави неща за вниманието, което получих по време на преговорите".

"От първия ден стана ясно, че хората тук проявяват голямо уважение към футболистите, които следят и искат да привлекат. Няма да кажа лоша дума срещу ЦСКА, но при тях не срещнах това внимание и уважение", заяви Христов.


"Имам познати в Левски, няма да имам проблем с адаптацията в клуба. Със сигурност Георги Иванов е едно от най-големите имена на българския футбол, има какво да уча от него".

"Само с течение на времето ще видим дали нещата ще се получат. Той е човекът, който е мой треньор", допълни още новото попълнение на Левски.