Новото острие в атаката на българския вицешампион Левски Иван Цветков заяви, че няма представа на кой пост точно ще играе през новия сезон за своя отбор.

Бившият футболист на Пирин започна чудесно представянето си за "сините", вкарвайки единственото попадение срещу Локо София в бенефиса на Георги Марков, който преди години носеше екипа и на Левски.

"Още е рано да говорим, 10 дни са минали, има още време. Има 4-5 нови момчета и ще ни трябва време", сподели Цветков.

"Не знам къде ще играя, това може да го каже старши-треньорът", допълни футболистът, който бе ухажван от редица български отбори, но в крайна сметка реши да подпише с тима от "Герена".

"Публиката трябва винаги да подкрепя един отбор, мисля, че публика на Левски ще прави това винаги", добави Иван Цветков.

"Контролите са без значение, важното е как играем. Нормално е да се чувства умората", завърши стрелецът, който е посрещан с огромни очаквания в своя нов тим.