Новата звезда на Левски Валери Божинов призна, че е събрал доста спортна злоба и желание за игра.

"Чувствам се добре, атмосферата е добра, колективът също. Тренировките са перфектни. Най-важното е, че всички в Левски ме приеха много добре и съм им много благодарен", каза Божинов пред TV7.

"Щастлив съм и благодарен. През тези шест месеца събрах още повече спортна злоба и желание. Нормално е, когато някой ти подава ръка, да искаш да се изявиш."

"Нормално е да си концентриран, и мисля само да играя мачове. Мисля, че проблемът не е сериозен. Господин Батков и моят адвокат Градев са се заели и те правят всичко възможно да бъда картотекиран", продължи голаджията.

"Мисля, че щом господин Батков се е намесил, и с Градев.  Аз знам какво очаква публиката на Левски, не само от мен, но и от целия отбор. Затова сега на юбилея, трябва да направим всичко възможно да спечелим поне една от двете купи."

"Важното е, че съм в най-големият клуб в България, с най-голямата публика в България. Никой не знае какво ще стане. Надявам се на всички да ни тръгне, да започнем с победи, а аз да вкарвам голове. Мисля, че когато човек се труди, ще бъде възнаграден. Мисля позитивно", допълни реализаторът.

"Номерът не е най-важен, най-важно е старанието, борбата със синята фланелка. Кой номер ще нося, няма значение. Личният ми живот е наред. Аз съм концентриран върху Левски."

"Мисля единствено и само за Левски, за отбора, и за пролетния сезон, в който искаме да донесем синя радост на всички фенове. Не отговарям конкретно, защото другото са въпроси, които са извън тази тема", завърши своето изказване головият хищник.