Родният вицешампион Левски се намира в ужасяваща серия срещу вечния съперник ЦСКА.

Тимът от „Герена” не само няма победа срещу "армейците" този сезон, но и не е реализирал нито един гол във вратата на "червените”.

За последно Левски вкара гол във Вечното дерби  чрез Жоао Силва в края на миналия сезон. След това в пет поредни мача вицешампионите не успяха да стигнат до гол, като кошмарната им серия продължава 480 минути, или точно 8 часа.

Както е известно, Левски загуби трите срещи за първенство, съответно с 0:3, 0:1 и 0:1, а в двата сблъсъка за Купата на България двата отбора не успяха да си вкарат нито един гол в продължение на 210 минути.

Все пак Левски успя да елиминира ЦСКА от турнира след изпълнение на дузпи, но след това „сините” също напуснаха надпреварата.