Левски победи Хасково с 2:1 на стадион "Георги Аспарухов" при представянето на отбора. Неприятното за домакините бе, че феновете на отбора псуваха Веселин Минев.

Срещата започна по възможно най-добрия начин за "Сините" и те бързо стигнаха до комфортен аванс само след четвърт час игра.

В 10-ата минута след хубава атака от ляво Минев пусна топката към новото испанско попълнение Бедоя, който отправи точен удар към противниковата врата и реализира.

Точно пет минути след това Божинов също се разписа, за да увеличи аванса на тима си на 2:0.

Нападателят бе оставен сам на близката греда и след перфектно центриране от корнер на Велев не сгреши.

Само минута след втория гол Домовчийски бе изведен сам срещу стража на Хасково, но ударът му бе много слаб.

В 27-ата минута пък хасковлии имаха шанс да намалят, след като двама играчи на тима излязоха сами срещу Кунчев, но ударът на Ангелов бе спасен от младия вратар.

До края на полувремето нямаше абсолютно нищо кой знае колко интересно и резултатът се запази на почивката.

След почивката гостите се върнаха в играта и в 50-ата минута Емил Ангелов се разписа срещу бившия си отбор след грешка на защитата, на домакините. Той вкара красиво попадение с глава след хубаво центриране на Райнов.

Няколко минути след това Божинов засече центриране на Димитров, но топката мина покрай страничната греда.

В 64-ата минута пък Велев отправи изключителен удар от 30 метра, който срещна напречната греда. След няколко сравнително спокойни минути Велев отново се прояви и стреля директно от фаул, но Банков спаси.

До края така и не паднаха повече попадения.

ЛЕВСКИ - ХАСКОВО 2:1