Спортният директор на Левски Георги Иванов - Гонзо потвърди пред нашата медия, че наистина се е разбрал с бившата звезда на Берое Георги Костадинов и се очаква до края на деня талантливият халф да подпише с отбора.
Още по темата
"Да, наистина се разбрахме с него, момчето обаче си има някакви ангажименти в момента, но го чакам до един час да пристигне при нас и да подпише договор с Левски", поясни Гонзо пред Gol.bg.
Попитахме един от силните хора на "Герена" и до колко верни са слуховете, че Аниете може да се завърне в отбора.
През последните ден-два усилено има информации, че испанецът е научил, че Тодор Батков е напуснал тима и с него са се заели сериозни бизнесмени и веднага е проучил възможността отново да заиграе в тима.
Именно липсата на стабилност, която в момента като че ли я няма, бе основната причина звездата на "Сините" да си тръгне.
"Не мога всяка информация, която излиза по медиите всеки ден, да опровергавам. Моля ви се, цитирайте ме правилно. За Аниете няма нищо такова. Той имаше договор, който приключи и мога да кажа, че изобщо не е установявал контакт с нас, за да се завръща в отбора".
Калоян Ангелов, Gol.bg








Защо мислим за бившия, ако не сме влюбени
Рецепта за класически италиански брускети
Мъжко здраве: Грешките, които съкращават живота ти
Защо щастливите двойки не си лягат по едно и също време?
Невзоров засега остава без обвинение
Идва ли краят на евтините стоки?
Стар VW Golf стана звезда, след като беше пратен за скрап
Hummer отиде на дъното при пускане на лодка на вода
Nissan спира работа по електрическия Qashqai
BMW 3-Series 2018 срещу Audi A4 2018: Кое е по-надеждно
Шампионката по борба Жанет Немет е починала след инцидент в комплекс „Диана“
Шакур Стивънсън планира ранно оттегляне от бокса
Бойната карта на SENSHI 32 Grand Prix
Волкановски: Съдията позволи на Ган да удря Перейра в тила (ВИДЕО)
Хората, които харесват лук, по-рядко развиват диабет и високо кръвно
ЗИКДБ ще обжалва решението на КЗК в защита на проекта за Националната детска болница
КЗК отмени обществената поръчка за проектиране на Националната детска болница
Лекари от „Пирогов“ спасиха бременна с травматична фрактура на поясен прешлен
Коментари
Напиши коментар20:52 | 3 юли 2015 г.
20:26 | 3 юли 2015 г.
Напиши коментар