Дисциплинарната комисия към БФС наказа Левски и ЦСКА заради грозния екшън от миналата седмица.

Както е известно, по време на мач при юношите до 19 години на "Герена", се стигна до бой и дербито беше прекъснато за около половин час.

При мелето, в което участваха играчите на двата отбора и феновете им, пострадаха Иван Ангушев и Кристиян Пешов, които се състезават за "червените".

В главата на първия беше разбита бирена бутилка, но за радост, той се размина без сериозни наранявания.

Заради грозните сцени, БФС наказа юношите на Левски да играят два мача без публика и глоби клуба с 1250 лв.