Станаха ясни титулярните състави на Монтана и Левски. Двата отбора се изправят един срещу друг в мач от 32-ия кръг на "А" група, който може да се проследи на живо в Gol.bg.

Треньорът на домакините Емил Велев залага от 1-ата минута на опитните Станислав Генчев и Иван Стоянов, докато наставникът на "сините" Стойчо Стоев пуска всичко най-добро, с което разполага, въпреки думите му, че ще даде шанс за изява на част от резервните си футболисти.

Мачът по минути:

1' Начало на мача

4' ГРЕДА ЗА ЛЕВСКИ! Костадинов подава към Христов, който засича от движение, но в левия страничен стълб.

6' Изстрел на Краев, но в аут.

16' ПРОПУСК ЗА ЛЕВСКИ! Краев направи чудесно двойно подаване с Прохазка, след което се озова очи в очи с вратаря, но не успя да го преодолее.

17' Опасен шут на Прохазка, който облизва горната греда.

18' Първи шанс за Монтана. Сергей Георгиев стреля по земя, Йоргачевич сигурно улови.

30' Удар от дистанция на Бедоя, право в ръцете на вратаря.

32' Минев центрира, Христов засича с глава от границата на вратарското поле, но много неточно.

44' Бедоя центрира от фаул, получава се меле в наказателното поле и топката е изчистена в корнер, след който Иванов улови.

45' Жълт картон за Нар.

45' Край на първото полувреме. Скучни 45 минути в Монтана.

46' Начало на второто полувреме.

47' Жълт картон за Генчев.

48' И Карнер е официално предупреден.

51' ГОООООООЛ! Краев се пребори за топката до аутлинията, опита да центрира, но подаде към Генчев, който пък при опита си да изчисти, върна към младока. Краев пусна към Бедоя, който от непосредствена близост откри резултата!

58' Коконов се появява на мястото на Генчев.

63' И Йордан Тодоров получава жълт картон.

67' Играчите на Монтана искат дузпа за задържане на Костадинов срещу Петър Атанасов, но съдията остава безмълвен.

70' Нар е заменен от Бурабия.

72' Асен Георгиев засече с глава центриране от корнер, но прати кълбото над вратата.

76' Христов е сменен от Адениджи.

78' Атанасов е сменен от Атанас Илиев.

81' Голмайсторът Бедоя е сменен от Де Ноойер.

89' ЗЛАТЕН ШАНС! Прохазка стреля отблизо, но право в ръцете на вратаря.

Монтана – Левски 0:1

0:1 Бедоя (51)

Монтана: Иванов, Тодоров, А. Георгиев, Михов, Хубчев, Г. Ангелов, Генчев (58-Коконов), С. Георгиев , Мичев, Стоянов, Атанасов (78-Илиев)
Треньор: Емил Велев

Левски: Йоргачевич, С. Александров, А. Александров, Карнер, Минев, Костадинов, Прохазка, Краев Бедоя (81-Де Ноойер), Нар (70-Бурабия), Христов (76-Адениджи)
Треньор: Стойчо Стоев

Монтана, ст.: "Огоста"
Съдия: Ангел Ангелов
Жълти картони: Генчев, Тодоров (Монтана); Нар, Карнер (Левски)