Левски стартира с победа лятната си подготовка, подчинявайки Септември София с 3:1. Интересното е, че воденият от Николай Митов - Жадното тим пропусна дузпа през първата част.

Още в самото начало Левски получи дузпа за нарушение срещу Веселин Минев в пеналта и Венцислав Христов беше точен от бялата точка. Не след дълго нападателят на елитния тим пропусна възможност да удвои.

В средата на първата част и втородивизионният отбор получи право да стреля от бялата точка, защото Сърджан Лукин игра с ръка в наказателното поле. Даниел Пехливанов обаче би над целта.

Десетина минути преди паузата Венци Христов можеше да удвои, но стреля в напречната греда от фаул, а после кълбото тупна пред голлинията. Малко преди почивката новият Хеан Деса пропусна на празна врата.

В 56-ата минута Петър Тончев изравни резултата, след като получи прекрасен извеждащ пас и не сбърка сам срещу Иван Чворович.

В средата на втората част обаче Станислав Иванов върна аванса на Левски, шутирайки прецизно от границата на наказателното поле.

Новият вратар на "сините" Чворович блесна с чудесно спасяване срещу Газиев, след което Левски пропусна положения чрез Бабатунде Адениджи, Илия Димитров и Станислав Иванов.

В 88-ата минута все пак Адениджи вкара третия гол за Левски в мача. Нигериецът излезе сам срещу вратаря и след като го преодоля, прати топката в мрежата.

Левски - Септември (София) 3:1

1:0 Венци Христов (7-дузпа)
1:1 Петър Тончев (56)
2:1 Станислав Иванов (65)
3:1 Бабатунде Адениджи (88)

Левски: Боян Йоргачевич (46- Иван Чворович), Сърджан Лукин (63 -Мики Орачев), Сашо Александров, Димитър Пиргов, Веселин Минев, Роман Прохазка (46-Георги Янев, 76-Алекс Боримиров), Георги Костадинов (46-Джереми де Нойер), Хеан Деса (46 - Станислав Иванов), Божидар Краев (46-Ивайло Стоянов), Франсис Нар (46 - Илия Димитров), Венцислав Христов (46  -Бабатунде Адениджи)

Септември (София): Петър Дебърлиев, Петър Василев, Васил Добрев, Мариан Димитров, Янко Ангелов, Димитър Руйчев, Иван Тилев, Димитър Георгиев, Здравко Димитров, Костадин Аджов, Даниел Пехливанов