Десният бек на Левски Александър Александров обяви, че за него ще е голяма чест ако получи повиквателна за националния отбор на България.
Александров коментира и загубата с 0:2 от Галатасарай в контрола снощи на "Герена".
"Галатасарай е по-опитен отбор и трябва да си изкараме изводите, че най-важни са головете. Играхме равностойно, но не отбелязахме. Трябва да играем по-умно, да мислим, че може да се случи нещо и в дефанзивен план. Показахме добра игра, но е важно следващата седмица как ще се представим".
"Играхме с поне 5-6 момчета, които нямат много минути, но се справиха доста добре. Ако бяха момчетата от националния отбор, щяхме да се справим още по-добре".
"От вторник ще мислим за мача с ЦСКА. Отдавна не е имало такъв мач и нека по-добрият да победи. Ако получа повиквателна, за мен ще е голяма чест да отида в националния отбор", завърши Александров.








Катастрофата на "Тракия": Шофьорът с 20 нарушения и старо ПТП на същото място
Опаковките са сред основните замърсители и могат да бъдат опасни за здравето
Пеевски против закриването на Комисията по досиетата: Паметта за агентите на ДС не трябва да се заличава
RIA с премиера на "I don’t wanna lose you" и лятно обещание за срещи на живо
Ана Моура се завръща в България след 11 години
Празни хотели по морето: Високо ДДС, липса на работници, загубени пазари
Пеевски се обяви против закриването на "Комисията по досиетата"
Терзиев ще съди Станислав Анастасов за 20 хил. евро, той пита как ще си плати тока
Масов агрегат поставя под въпрос надеждността на Toyota
BYD променя стратегията си – отказа се от завод в Турция
Японски марки признаха за лошо качество на американските си коли
Най-добрите употребявани коли за по-малко от средна заплата
Треньорът на Илия Топурия: Може да се завърне в октагона още през декември
Майлс Симсон срещу Оливър Лангуа-Рос на SENSHI 32
Ветеран в UFC защити Порие: Защо да не се напие в Деня на бащата?!
Конър Макгрегър: Смазах Холоуей преди, ще го смажа и сега
Вкусните и евтини храни, които всички имаме вкъщи – знаем ли с какво са полезни?
Рефлексотерапия – има ли реален ефект?
Защо бебетата хълцат в утробата?
Защо при ин витро понякога се получават малко яйцеклетки въпреки нормален яйчников резерв?
Коментари
Напиши коментар19:39 | 10 окт 2016 г.
11:57 | 9 окт 2016 г.
Напиши коментар