Левски победи с 1:0 Радник (Сурдулица) в последната си контролна среща в Правец. Бабатунде Адениджи бе точен в 6-ата минута, след като засече от няколко метра подаване на Роман Прохазка.

Словакът пробва силен удар в следващите минути, а след това Бабатунде и Мапуку също имаха добри възможности, но защитата на гостите изби. Атака на "сините" в 43-ата минута завърши с удар на Мапуку, но Чанчаревич спаси.

Митов не направи нито една промяна на почивката. През втората част "сините" пропуснаха нови добри възможности да вкарат поне още един гол.

Мачът със сърбите бе генерална репетиция преди старта на сезона в Лига Европа в четвъртък на 26 юни, когато черногорският носител на Купата Сутиеска гостува на "Виваком Арена - Георги Аспарухов" в сблъсък от първия предварителен кръг на Лига Европа.

Стартовият състав на Левски:

Левски: Божидар Митрев, Милош Цветкович, Давид Яблонски, Димитър Пиргов, Иван Горанов, Георги Ангелов, Роман Прохазка, Васил Панайотов, Франсис Нар, Бабатунде Адениджи, Жуниор Мапуку