Треньорът на Левски Делио Роси сподели, че победата над Локомотив Пловдив с 1:0 в двубой от 15-ия кръг на Първа лига е напълно заслужена.

“Опитахме се да променим нещо. След червения картон обаче не успяхме да видим дали промените са добри. Заслужавахме да спечелим мача. Създадохме много чисти голови положения. По един начин играхме досега, това е една алтернатива, която имаме.

С човек по-малко създадохме доста повече положения, отколкото в други мачове. Адаптирахме се към отделните качества на футболистите, но трябва да работим още много.

Първото полувреме бяхме мотивирани, през втората част не направихме някакви промени като футболисти, продължихме да атакуваме. Важна е победата. Всеки успех дава самочувствие”, каза Роси.