Нападателят на Левски Жуниор Мапуку, който отбеляза великолепен гол при победата на "сините" над Пирин с 3: 0 изказа своята благодарност към треньора Делио Роси, че му даде шанс да се изяви.

"Искам да благодаря на целия отбор и на треньора, който ми гласува доверие. Днес направихме добър мач. Вкарахме доста гола в последните мачове, на тренировка работим за това и ако не го направим в срещите, треньорът буквално полудява.

Независимо дали играя в ляво или в центъра, трябва да пресирам и да се връщам и в защита, ако мога да помогна и там. На почивката треньорът ни мотивира, за да играем много по-твърдо и по-агресивно. Той не беше доволен от първото полувреме.

Имаме двубой срещу Славия първо и трябва да дадем всичко най-добро срещу тях. Трябва да играем много здраво в този мач. Чак след това ще мислим за следващия съперник”, каза Мапуку.