„На мен и брат ми една от мечтите ни беше да да играем в националния отбор. Хубаво е да има такива близнаци, дано има още такива, които да играят с хъс и желание. Ще се разделим, то е ясно".
"Дано се разделим и отидем в добри европейски отбори. Досега винаги сме играли заедно, но явно е време да се разделяме“, коментира Жоро Миланов.
„В България има доста чужденци, които не са на нивото на млади български футболисти. Виждате какво се случва с Литекс. Има отлична база. Чужденците много, много не ги харесвам. Има и добри чужденци в България. Марселиньо от Лудогорец ми харесва много.“
„И преди в отбора имаше хора, от които се учих. На 17 години в Литекс ме посрещнаха звезди. Сега се разбираме отлично и на терена. Имаме колектив и затова играем толкова добре и има резултати".
"Литекс ме изгради като човек и като футболист. В България много бързо се провалят младите футболисти. За мен е по-добре да играят млади българи, отколкото чужденци, които идват от четвърта или пета дивизия.“
„Не ме вълнува какво се пише по медиите по мой адрес. Не ме интересува какви жени има и какви дискотеки. В България като станеш малко известен и се започва.“
„В съблекалнята има шеги и закачки. Всички знаете какъв е Христо Стоичков. Когато трябва, разбира се, той е строг. Засега всичко върви по план. В Ловеч няма много забавления, но София не е далеч".
"Всички имаме коли и не е проблем да пътуваме, но ще се опазя със сигурност. В момента идват много хора, които да се месят, но нямат място в живота ми. Има и доста истински неща в нашия футбол. Има дербита като Локо – Ботев и нашите с Левски. Дербитата се получават и така мисля, че футболът ще върви нагоре.“

Пламен Донев: Увеличение на осигурителната вноска ще доведе до разширяване на сивия сектор
Зеленски: Мирът с помощта на САЩ е приоритет за Украйна
Атанас Божилов отново безапелационен - записа поредна победа на SENSHI 29
Дончо Барбалов: Не е фатално, ако бюджетът не бъде приет до Коледа
Интер разгроми Комо в мач от 14-ия кръг на Серия А
Правителството в Скопие опитва да изиграе Европа за българите в РСМ
Липсата на приет бюджет за 2026 година не би попречила за влизане в еврозоната
Манчестър Сити надви Съндърланд
BMW превъртя играта: Тествахме новото iX3
Най-бързата кола на XX век беше продадена за над 25 милиона долара
Какви са основните проблеми на 1.2 TSI на Volkswagen
Топ 10 на най-устойчивите на ръжда коли на старо
Нейтън Бендон надделя над Николас Санабрия в зрелищна битка по KWU Full Contact на SENSHI 29
Фабиан Лорито разби Александру Веленчук на SENSHI 29 и даде заявка за нокаут на вечерта
Улрик Бокеме с атрактивна победа над Франжис Гома в зрелищен мач с три нокдауна
Майкъл Сампери надделя над Петрос Де Фрейтас в оспорвана битка на SENSHI
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар