Полузащитникът на английския гранд Ливърпул Чарли Адам е сигурен, че отборът може да сложи край на сушата си без спечелен трофей, като вземе Карлинг Къп през февруари.
"Мърсисайдци" са на крачка от финала на турнира, след като надделяха над Манчестър Сити с 1:0 при гостуването си на "Етихад Стейдиъм".
Двата тима ще изиграят още един мач, този път на "Анфийлд", след който ще стане ясно кой от тях ще се класира на финала на надпреварата.
"Червените" не са печелили трофей от 2006 година, когато за последно взеха ФА Къп, след като надделяха над Уест Хем.
"Ливърпул трябва да печели трофеи, тъй като отборът има само един такъв за последните няколко години", изрази мнението си Адам, цитиран от "Скай Спортс".
"Искаме да се опитаме да спечелим всичко възможно, за което се борим. Намираме се в напреднала фаза в турнира ФА Къп, предстои ни мач срещу Юнайтед в тази надпревара", добави шотландецът.
Адам премина и на "Карлинг Къп", като уточни, че реваншът срещу Сити ще бъде много труден за неговия отбор, но все пак той изрази надежда за краен успех.
"Мисля, че интригата все още я има. Това е едва вторият мач, в който Сити губи у дома. На реванша ще ни бъде наистина доста трудно. Сухата мрежа обаче ни дава увереност, особено след като в предишното ни гостуване на Сити трябваше да си тръгнем с три гола. Предстоят ни 90 минути упорита работа и се надявам да си я свършим добре", завърши Адам.

Ивайло Нецов: Българският пазар е твърде малък за четири платформи за доставки на храна
Майкъл Сампери и Улрик Бокеме с впечатляващи победи на SENSHI 29 във Варна
Дакота Джонсън, Нина Добрев и Ана де Армас демонстрираха супер фигури в чернo
Как да преодолеем усещането, че не сме достатъчно добри?
Джеймс Камерън все още е лудо влюбен в звездата си от „Титаник“ Сузи Еймис
Кейт Уинслет дойде с красив млад кавалер на червения килим
BMW превъртя играта: Тествахме новото iX3
Най-бързата кола на XX век беше продадена за над 25 милиона долара
Какви са основните проблеми на 1.2 TSI на Volkswagen
Топ 10 на най-устойчивите на ръжда коли на старо
Едуард Алексанян прегази Мариус Мунтеану и направи успешен дебют при най-тежките на SENSHI 29
Цали Юзеир нокаутира Карим Мабрук в първия рунд на SENSHI 29
Неприятна травма прекрати битката между Янис Стофоридис и Декстър Суис на SENSHI 29
Мантас Римдейка приспа Флорин Иваное на SENSHI 29
Хранителен режим при Хашимото
Стартират нови национални програми за скрининг на колоректален и цервикален рак
Защо корейското кимчи е полезно за имунната система?
Инфекция с Campylobacter при деца – как да я разпознаем?
Коментари
Напиши коментарНапиши коментар