Голямата звезда на френския Ница Марио Балотели е категоричен, че никога не би се завърнал в Ливърпул.
Италианският национал прекара три сезона на ''Анфийлд'', но наскоро напусна отбора, за да подсили френския клуб, тъй като така и не успя да се наложи в редиците на 'Юрген Клоп.
''Ако се завърна в Англия, то тогава това със сигурност няма да бъде в Ливърпул'', коментира Супер Марио, цитиран от Goal.com.
''Просто кариерата ми там тръгна много зле. Феновете са уникални, отборът също, но моите уважения към тях - аз няма да стъпа отново на ''Анфийлд''.
''Къде бих играл в Англия? Честно казано винаги ми се е искало да бъда част от Арсенал. Бих играл и отново за Манчестър Сити. Това, че имам симпатии към някакви отбори, обаче далеч не означава, че отново ще се завърна в Англия'.








Хороскоп за 26 юни 2026 г.: Важни решения и възможности за развитие за зодиите
Луна в Стрелец: 3 зодии, за които всичко се нарежда на 26 юни 2026 г.
Бягство на хладно и уикенд туризъм: Накъде пътува Европа през лятото на 2026 г.
Какво се случи във Филипините? Деца с оръжия, трима убити и игра, пълна с насилие
Шакира за малко да се откаже от музикалната си кариера
Плазмена лампа премахва микробите в колата
Адските жеги в Европа предизвикаха стачка в завод на Stellantis
Мечка разби чисто нов Ford F-150
Прогноза: Скъпото гориво слага край на модерните автомобили
Конър плаши Холоуей: Не можеш да довършваш противника, не си на нивото ми
Моузес Итаума гледа към световна титла след Хргович
Бокеме се изправя срещу Де Соуса на SENSHI 32
Улрик Бокеме и Жури де Соуса в тежък сблъсък на SENSHI 32 Grand Prix
МБАЛ „Надежда" вече е първият център в България със статут GESEA
Парамедиците излизат от сивата зона: приет е новият държавен стандарт
Франция потвърди първи случай на ебола
Предстои XVII Национална конференция за редки болести и лекарства сираци
Коментари
Напиши коментар12:19 | 10 дек 2016 г.
06:07 | 10 дек 2016 г.
00:59 | 10 дек 2016 г.
23:27 | 9 дек 2016 г.
20:25 | 9 дек 2016 г.
Напиши коментар