Лудогорец и Цървена звезда играят в първа среща от третия предварителен кръг на Шампионската лига. Двубоят е от 21.00 часа в Разград и най-интересното от него по минути ще се следи пряко в Gol.bg.

Както е известно, в предишния кръг "орлите" се разправиха със скромния черногорски Младост (Подгорица), но сега излизат срещу отбор, който през 1991 година вдигна КЕШ.

Любопитното е, че за Лудогорец се отваря добра възможност само в рамките на пет години да удари трети носител на КЕШ. Преди това съставът от Разград преодоля ПСВ Айндховен, а след това и Стяуа.

1 минута: Начало на срещата

4 минута: Изключително здраво начало на мача, при което контузия получава Марселиньо. Играта временно е спряна

12 минута: СТРАХОТЕН шанс за Лудогорец. Лукоки проби мощно отдясно, след което намери Лукас Саша, той продължи към Марселиьо, който обаче с глава не успа да вкара.

15 минута: Жълт картон за Марселиньо от състава на Лудогорец

18 минута: Положение за Звезда. Александър Катай стреля много опасно, но за щастие топката не попада във вратата на Владо Стоянов

23 минута: Лудогорец диктува темпото на игра и владее инициативата, но до този момент така и не може да стигне до чисто голово положение

26 минута: Силен удар на Вандерсон от дъгата на наказателното поле, но топката минава до гредата на гостите

29 минута: Жълт картон за Мичал Доналд от състава на Цървена звезда

34 минута: Страхотен пробив на Лукоки по крилото, последва рязък финт и удар, но топката излиза в аут.

37 минута: Тотална доминация на българите, но сърбите са се бетонирали отзад и до този момент удържат крепоста

43 минута: ГОООООООООООООООООООЛ!!! Лудогорец - Цървена звезда 1:0, страхотен гол на Джонатан Кафу

44 минута: Пореден шанс за Лудогорец Вандерсон намира Лукоки, който стреля от движение, но този път неточно

45 минута: Край на първото полувреме

46 минута: Начало на второто полувреме

48 минута: ГОЛ за Цървена звезда, дело на Александър Катай

55 минута: Футболистите на Лудогорец са тотално смутени в тези минути и правят безобразни грешки

58 минута: НЕВЕРОЯТЕН пропуск за Цървена звезда.Славолюб Сърнич развинти Моци, след което намери Моуче, но той изпусна да вкара на празна врата.

60 минута: Лукоки и Кафу разцъкаха пред наказателното поле на Звезда, след което последва пас към Кафу, но той пропуска

63 минута: Шанс за Лудогорец, но Вандерсон не успява да вкара, топката минува до гредата

66 минута: ГОЛ! Лудогорец - Цървена звезда 1:2, голмайстор Гелор Канга

68 минута: Смяна в състава на Цървена звезда. На мястото на Пабло Моуче в игра Джон Руис

69 минута: Смяна и в състава на Лудогорец. На мястото на Лукоки в игра Клаудиу Кешеру.

72 минута: Играта на българите тотално се разпокъса и наруши след попадението на Канга. "Орлите" нямат никаква идея как да стигнат до чисто голово положение

76 минута: ГООООООООООООООООООЛ! ЛУдогорец - Зървена зведза 2:2, голмайстор Клаудиу Кешеру

84 минута: Жълт картон за Козмин Моци

90 минута: Край на мача. Лудогорец - Цървена звезда 2:2

Лудогорец - Цървена звезда 2:2

ЛУДОГОРЕЦ: 21. Стоянов, 6. Натанаел, 8. Лукас Саша, 18. Дяков, 22. Кафу, 25. Минев, 27. Моци, 32. Пластун, 84. Марселиньо, 88. Вандерсон, 92. Лукоки

ЦЪРВЕНА ЗВЕЗДА: Кахриман, 4. Льо Талек, 8. Канга, 10. Катай, 11. Моуче, 19. М. Цветкович, 20. Доналд, 55. С. Симич, 77. Рендулич, 88. Ибанес, 97. Фибел