Финалистът в последното издание на турнира за Купата на България Монтана не афишира големи амбиции през настоящата кампания.
Днес монтанчани излизат срещу шампиона Лудогорец в 1/8-финален мач в Разград. По принцип Монтана е домакин, но ще играе в Разград, тъй като стадионът му не отговаря на изискванията.
"Вече бяхме домакин на ЦСКА-София в Ловеч, което беше пълна гротеска. След като не можем да играем в Монтана, какво значение има къде ще "домакинстваме".
"Проблемите ни са със 7-8 контузени играчи. Едва ли ще издържим на фронтовете от миналата година. Тогава се борихме докрай, но в сегашната ни ситуация това е невъзможно. Не подценяваме нито един мач, но първенството ни е приоритет", каза кметът на Монтана Златко Живков пред "Тема Спорт".








Рецепта от тефтера на баба: Чушки в доматен сос
Валяк падна от платформа в Кресненското дефиле и удари кола, пътят е затворен (+ВИДЕО)
Цените на имотите бележат скок: +14,8% за година в София и Бургас
Ваксината срещу варицела става задължителна от 1 юли 2026
Папата: Войната никога не е благословена от Бога
Национална селекция ще търси 50-те най-добри продукта от България
Убиецът от Угърчин отрича да е извършил престъплението
Заради ниски изкупни цени и липса на пазар земеделци унищожават реколтата си от зеле
VW получи 7,4 милиарда евро, но съкращава 100 000 души
Защо кола с автоматик „забива нос“ при рязко ускорение
BMW, Mercedes и VW се обединиха срещу китайската конкуренция
Hyundai Elantra получи изкуствен интелект и ъгловат дизайн
Обявиха кога Владимир Кличко идва в София!
Всички бойци преминаха успешно кантара преди UFC Fight Night 280 в Баку
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Рубеола – ваксинацията остава най-добрата защита
Психология за родители: Формиране на привързаността през първата година
Синя жлъчка (Цикория) – жлъчкогонно, хепатопротективно и пребиотично растение
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
Коментари
Напиши коментар07:52 | 3 яну 2017 г.
Напиши коментар