Голмайсторът за Лудогорец при равенството 1:1 с Брага Марселиньо не остана доволен от хикса в Разград.

Бразилецът с български паспорт каза след срещата, че тимът му е търсил победата през цялото време и ще успее да се класира за следващата фаза на Лига Европа в някой от останалите два мача, които има в групата.

"Да, ядосани сме малко, защото искахме добър резултат. Направихме добър мач, накрая те вкараха гол. Второто полувреме те влязоха много здраво на терена. Много добър мач за нас. Резултатът е лош накрая

Можехме по-рано да търсим развръзка. Те нямаха шанс през първото полувреме. Ние играхме умно и с интелект. Както се казва - лош резултат, защото искахме да победим днес. Другият резултат е добър за нас. Има още два мача. Ще сме концентрирани.

Супер е чувството да вкарам тук. Хубава атмосфера и да вкарам гол за Лига Европа на нашия стадион е уникално", завърши Марселиньо пред БНТ след края на срещата.