Станаха ясни стартовите състави на Левски и Славия. Двата отбора се изправят един срещу друг в мач от предпоследния кръг на "А" група.

"Сините" са твърдо на 2-ро място в крайното класиране, но "белите" имат шанс да се завърнат в евротурнирите след 20 годишна пауза. За целта обаче им е нужен задължителен успех на стадион "Георги Аспарухов".

Мачът по минути:

1' Начало на мача.

3' ПРОПУСК ЗА ЛЕВСКИ! Нар получава топката отдясно, намира Костадинов на границата на наказателното поле. Халфът стреля технично в далечния ъгъл, но сантиметри го разделиха от чудесен гол.

10' Още една опасна атака за домакините! Христов е изведен отляво на вратата и стреля от малък ъгъл, но Кирев избива в корнер.

12' Първа възможност и за Славия! Стоев засича с глава центриране от фаул, но в аут.

14' НОВ ПРОПУСК ЗА ЛЕВСКИ! Радослав Цонев извежда Христов очи в очи с вратаря и нападателят шутира по земя, но Кирев избива с крак.

15' КАКЪВ ШАНС ЗА СЛАВИЯ! Левски допуска фрапантна грешка в защита, Кръстев излиза очи в очи с вратаря, но изстрелът му среща левия страничен стълб!

22' Хубава комбинация на Левски, при която Прохазка е изведен на чиста позиция. Той обаче се намира в положение на засада, която е маркирана от съдиите.

26' Венци Христов отправя удар в далечния горен ъгъл, който излиза в аут.

28' Страхотен пробив на Балджийски, който се справя с трима футболисти и стреля силно отдалеч, но Йоргачевич скача и улови.

29' Първи жълт картон в мача. Получава го Стоев.

33' Пиргов засича с глава центриране от фаул, но твърде високо.

35' Нов удар към вратата на Левски, отправя го Панов, но отново не намира очертанията на вратата.

45' Край на първото полувреме.

46' Начало на второто полувреме.

46' ПРОПУСК ЗА ЛЕВСКИ! След центриране от корнер, се получава разбъркване в наказателното поле, при което Прохазка стреля от вратарското поле, но Кирев успява да избие.

<iframe width="560" height="315" src="http://vbox7.com/emb/external.php?vid=f2173f60f6" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

49' ОТМЕНЕН ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! След пореден корнер, Христов засича с глава и вкарва, но голът е отменен заради фаул в атака.

56' Първа смяна в мача. Станкев се появява на мястото на Семерджиев.

59' Първа смяна и в Левски. Бурабия влиза, излиза Де Ноойер.

61' Нар намира Радослав Цонев на удобна позиция, младокът веднага стреля, но Кирев е на мястото си.

64' Удар на Бедоя от фаул отляво на наказателното поле, Кирев избива.

65' КАКЪВ ПРОПУСК ЗА СЛАВИЯ! Балджийски шутира от границата на пеналта, Йоргачевич избива, но топката попада в Стоев, който стреля от непосредствена близост, но стражът отново е на мястото си и спасява Левски!

68' Далечен изстрел на Бедоя точно до страничната греда, Кирев спасява.

68' Смяна в Славия. Ивайло Димитров се появява на мястото на Кръстев.

69' Току-що появилият се на терена Димитров отправя силен удар, който е спасен от вратаря.

72' Цонев отстъпва мястото си на Менголо.

73' Жълт картон за Сърджан Лукин.

74' И Прохазка е официално предупреден.

76' Удар на Балджийски от фаул от границата на пеналта, над вратата.

77' Жълт картон за Пиргов.

82' Последна смяна в Славия. Сердеров сменя младия Йомов.

83' Жълт картон за Омар.

85' Далечен шут на Бурабия, Кирев отново избива.

85' Последна смяна в мача. Бедоя излиза, в игра влиза Адениджи.

88' Удар на Менголо, топката излиза в аут.

91' ГООООООЛ! Славия повежда в продължението на мача! Балджийски получава топката в наказателното поле, овладява на гърди и с безпощаден удар матира Йоргачевич!

<iframe width="560" height="315" src="http://vbox7.com/emb/external.php?vid=82d19d0944" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>